PRVNÍ BOTIČKY dpk > 18

DPK
Dostupnost zboží: 24 hodin
CENA 602,00 Kč
SLEVA - 5,00 %
NOVÁ CENA 571,90 Kč
Objednat 1 kus
18 (11,5) | 18/ (12) | 19 (12,5) | 20 (13)

Obuv je vyrobena z přírodní kůže - italské lícové hověziny. Podešev je protiskluzová. Nártová část je ve špici zvýšená tzv. obsázkou. Obuv je určena pro širší, baculaté nožičky.Ve špici obuvi je dostatečný prostor v nártové a prstové části. Obuv v obsázce a vnártové části má podšívku z netkané textilie Super Royal. Zvýšená obsázka zabraňuje tlačení na nehtová lůžka a vytváří dostatečný prostor v prstové a nártové části obuvi.

Obuv je vybavena tzv. opatkem, který je umístěný mezi vrchovým materiálem z přírodní kůže a podšívkou z přírodní kůže - vepřovice v patní části. Opatek je prodloužený do vnitřní - klenkové strany obuvi a pomáhá přidržovovat nohu v rovině a patu ve správné, osové poloze při chůzi. Takto konstrukčně provedý opatek napomáhá zpevnění nohy při prvních krůčcích a stoupání.

V jazyku obuvi mezi vrchovým materiálem z přírodní kůže a podšívkou z vepřovice je tzv. bandáž, která zvyšuje konfort, měkkost v nártové části. Vnější průřez v jazyku zajišťuje při zašněrování šněrovadel správé postavení jazyku v obuvi.

V patní části je bandáž límečku, která také zvyšuje konfort a měkkost nad kotníky
DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné