OBCHODNÍ PODMÍNKY

  

 

 

1. Úvodní ustanovení:

Tyto obchodní podmínky platí pro internetový obchod www.obuv-zirafa.cz Podmínky upravují práva a povinnosti prodávajícího dětská certifikovaná obuv a jeho zákazníků (kupujících) a ve svém aktuálním znění tvoří obsah kupní smlouvy (o dodávce zboží). Ceny v internetovém obchodu jsou aktuální ceny v Kč včetně DPH pro koncového zákazníka. Uvede-li kupující při registraci/objednávce svůj e-mail, bude informován o přijetí objednávky elektronickou poštou na uvedené adrese. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, zejména platnou výši ceny objednaného zboží v příslušném množství (včetně příp. expedičních a dopravních nákladů) uvedenou na internetových stránkách, a zejména na stránce konečného potvrzení a odeslání objednávky.

Zboží se prodává v navaznosti na kamennou prodejnu proto nemůžeme zaručit 100% skladovou zásobu. Po zaslání objednávky bude prodávající potvrzovacim e-mailem obeznamovat kupujícího o skladové zásobě objednaného zboží . Děkujeme za pochopení .

2. Objednávka,

Uzavření smlouvy Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká samotným dodáním zboží. Prodávající si může vyžádat potvrzení objednávky. Potvrzení o přijetí objednávky bude odesláno e-mailem. Případné nesrovnalosti řešte zasláním e-mailu na adresu raichlovalucie@seznam.cz nebo telefonicky na tel.: + 420 722 795 366.

3. Zrušení objednávky,

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího je možné z technických důvodů, náhlé změny nákupních cen nebo jiných nepředvídatelných okolností apod. O důvodech zrušení a možných řešeních bude zákazník neprodleně vyrozuměn formou e-mailu, popř. telefonicky, zanechá-li svůj kontaktní telefon při objednávce.

-Na platbu či vyzvednutí objednávky se čeká 5.dní po uplynutí se objednávka automaticky zruší, vzhledem ke kammené prodejně na které se obuv též prodává.

4. Dodací podmínky -Prodávající dodá zboží neprodleně, zpravidla do 3-14 pracovních dnů po doručení platné objednávky do jeho elektronické schránky, popř. po jejím potvrzení. V případě nemožnosti dodržení tohoto termínu, např. z technických důvodů, nepředvídatelných okolností apod., bude termín dodávky dohodnut se zákazníkem individuálně.

Dopravné:

 

ZASILKOVNA-

a) zasilkovna -platba předem -110Kč 

b) zasilkovna na dobírku  -145 Kč 

 

 

Nejrychlejší doručení na adresu službou zasilkovna -

a) doručení na adresu(platba na účet -290596331/0300) - 125 Kč .

b) doručení na adresu dobírka -160Kč .

 

5. Vrácení zboží Zboží bude přijato zpět za těchto podmínek:

Zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, ale jste povinni nás o tomto vrácení předem informovat. Zboží bude přijato zpět za těchto podmínek:

a) Zboží musí být schopné dalšího prodeje, nesmí být nošené !  Neporušené a v původním obalu.

b) Zákazník musí odeslat zboží spolu s kopií daňového dokladu v zákonné lhůtě a to přes službu reklamačního asistenta v zasilkovně. (vše vysvětlíme po emailu)

c) Peníze za zboží budou vráceny nejpozději do 14 dnů po obdržení zboží.A to na bankovní účet kupujícího.
Náklady spojené s vrácením zboží hradí nakupující.

d) Pokud si kupující při vrácení zboží zároveň objedná zboží odpovídající hodnoty, nebude mu účtováno dopravné.

e) Za vrácení zboží se odečte 70,- za službu reklamačního asistenta. Odečte účetní při vrácení částky na váš účet.

f)Prodávající si vahrazuje právo při zjištění že byla obuv nošena a tím snížena hodnota zboží ,

odečíst poměrnou část kupní ceny aby uvedl zboží do prodejního stavu!!

 

 

Výměna zboží - Zboží lze vyměnit pokud je malé nebo velké či nesedící. Postup je jednoduchý.Prosíme o písemné nebo telefonické upozornění. 

Zboží zabalte a odnesete do kterékoliv zásilkovny ve vašem okolí. najdete na stránkách zasilkovny. na váš email vám mezitím přijde štítek ,který nalepíte právě na tento balík. 

Opětovné zaslání daší objednávky ale platíte poštovné. 

 

Reklamace

Reklamovat lze pouze zboží zakoupené u prodávajícího. Koncový zákazník je povinen udat důvod reklamace a přiložit kopii faktury o zakoupení zboží.

Reklamace zasílejte na adresu :DĚTSKÁ CERTIFIKOVANÁ OBUV ŽIRAFA- PRŮCHY 1682,MOST 43401.. Za vadu nelze považovat změnu na zboží, která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku opotřebení či nesprávného používání popř. nesprávného zásahu. Reklamované zboží bude přijato, jestliže bude řádně vyčištěno a vysušeno tak, aby posouzení reklamace nebránily všeobecné zásady hygieny.

Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena:

a) bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 kalendářních dnů (včetně) ode dne jejího uplatnění

b) případně v delší lhůtě, na které se mohou prodávající s kupujícím dohodnout Standartní záruka na produkty prodávané prodávajícím je 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruční dobu nelze zaměňovat s dobou obvyklé životnosti zboží, tj. s dobou, po kterou při správném užívání a ošetřování může zboží vzhledem ke svým vlastnostem, danému účelu a rozdílnosti v intenzitě užívání vydržet. Vyřídí-li se reklamace výměnou vadného zboží za nové, běží lhůta pro uplatnění reklamace opětovně od okamžiku převzetí nového zboží kupujícím. Dodavatel se zavazuje dodržovat záruční lhůty garantované výrobcem. Záruční doba začíná datem uvedeným na dodacím listu.

 6. Ochrana osobních dat Internetový obchod -DĚTSKÁ CERTIFIKOVANÁ OBUV. podle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovává osobní data a uchovává je v marketingové databázi firmy. Zpracované údaje jsou plně chráněny před zneužitím a nebudou poskytnuty třetím stranám.

 

pozor-

 -Podle zákona o elektronické evidenci tržeb 112/2016 Sb., je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zaevidovat u správce daně přijatou tržbu online, v případě technického výpadku nejpozději do 48 hodin.

-Nevztahuje se na nákup přes eshop-platba na bankovní účet.

-jen platba na obchodě při platbě v hotovosti.

ZPŮSOB DORUČENÍ POŠTOVNÉ BALNÉ
Zásilkova- výdejní místo
Zásilkovna ČR vyberte si pobočku, kde si svou zásilku vyzvednete
110,00 Kč ZDARMA
Osobní odběr
Osobní odběr na kamenné prodejně v Mostě. Adresa : Jaroslava Pruchy 1682, Most objekt-Jungle arena. Po-pá 10:00- 12:00 13:00- 17:00
ZDARMA ZDARMA
Doručení na adresu
Doručení na adresu (přes službu zasilkovna ).
125,00 Kč ZDARMA
ZPŮSOB ÚHRADY POPLATEK
Platba na účet
Platba z ČR předem převodem na účet 290596331/0300
BEZ POPLATKU
Hotově na prodejně v Mostě.
Lze zboží vyzvednou na kamenné prodejně v Mostě- Jaroslava Průchy 1682,Most 43401 !!!!!
BEZ POPLATKU
Dobírka
Platba při převzetí balíku.
35,00 Kč

OBCHODNÍ PODMÍNKY ke stažení ve formátu PDF